Usługi

Strony i serwisy internetowe

Projektowanie stron internetowych – od prostych witryn firmowych po serwisy z zaawansowaną funkcjonalnością (społecznościowe, e-commerce, aukcyjne i in.). Pamiętaj, że Twój serwis musi dawać korzyści natychmiast, tak aby potencjalny klient nie poświęcił czasu innym witrynom. Sprawdź, jak to zrobić!

Aplikacje dedykowane

Rozwiązania dla Klientów o indywidualnych wymaganiach. Projektowane od podstaw, w 100% dostosowane do niestandardowych potrzeb (systemy CRM, specjalistyczne e-sklepy, systemy rezerwacyjne, intranety i in.). Jeśli istniejące na rynku rozwiązania rozmijają się z Twoimi oczekiwaniami, my zaprojektujemy takie, które je przerośnie! Sprawdź nasze możliwości!

Obsługa informatyczna dla firm

Profesjonalna obsługa informatyczna firmy to m.in. redukcja kosztów, bezpieczeństwo danych i bezawaryjność systemów - elementy kluczowe dla Twojego biznesu. Naszym Klientom oferujemy pełną obsługę informatyczną dostosowaną do ich wymagań - ekonomicznych oraz biznesowych. Doradzamy i projektujemy rozwiązania zwiększające wydajność infrastruktury IT. Sprawdź, czego potrzebuje Twoja firma!

Administracja systemami informatycznymi

Prowadząc swój biznes w Internecie, na pewno bardzo dobrze wiesz, jak ważne jest dla jego rentowności i rozwoju zachowanie ciągłości pracy serwerów. Naszym Klientom oferujemy outsourcing administracji serwerami. W ramach tej usługi przejmujemy pełną odpowiedzialność za instalację, administrację, zabezpieczenia oraz monitoring serwerów, a także wdrażamy niestandardowe rozwiązania. Sprawdź pełną ofertę!

Testowanie i optymalizacja aplikacji

Wraz z upływem czasu wydajność systemów informatycznych maleje. System, którego w odpowiednim momencie nie podda się optymalizacji gwarantuje Twojej firmie w 100% brak... korzyści. Kupno mocniejszego serwera to pozornie dobre rozwiązanie.
Natomiast testowanie stanowi doskonały miernik jakości systemów informatycznych oraz pozwala wykryć i wyeliminować znajdujące się w nich błędy, gwarantując tym samym ich niezawodność oraz długotrwałe funkcjonowanie. Sprawdź, jak możesz działać poziom wyżej!

E-marketing

Jak i ile możesz zarobić na swojej stronie WWW? To zależy! Dobrze zaprojektowany serwis internetowy to już połowa sukcesu. Istniejesz w sieci. Teraz my zadbamy nie tylko o to, aby o jego istnieniu dowiedzieli się inni użytkownicy. Sprawimy również, aby nie mogli się bez niego obejść! Sprawdź jak!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o bezpłatną wycenę