Aplikacja do zarządzania projektami i współdzielenia plików

Współpracujemy od 2016 do dziś

Wyzwanie

Agencja reklamowa ABC4Brands potrzebowała usprawnionego narzędzia, dzięki któremu będzie mogła organizować pracę nad materiałami reklamowymi nie tylko wewnątrz zespołu, ale także z Klientami firmy oraz zewnętrznymi dostawcami usług. Dotychczas wykorzystywane narzędzia nie dawały możliwości bezproblemowej i sprawnej pracy nad setkami materiałów reklamowych, takich jak skomplikowanej formy gazetki lub katalogi produktowe czy ulotki. We współpracy przy tego typu realizacjach kluczowa jest właściwa informacja i dostęp do zawsze aktualnych materiałów, dlatego naszemu Klientowi dostarczyliśmy aplikację ADPublishing.

logo ABC4Brands

Agencja ABC4Brands działa na polskim rynku od przeszło 20 lat dostarczając usługi reklamowe klientom z kraju i zagranicy. Wśród klientów agencji są znane marki, takie jak Biedronka, Leroy Merlin, OBI, MAKRO, DECATHLON i wiele innych.

Naszym celem było stworzenie jednego środowiska do pracy multidyscyplinarnych zespołów, zajmujących się opracowywaniem materiałów reklamowych.

Rozwiązanie - AdPublishing

Aby uporać się z wyzwaniami, jakie na co dzień stoją przed pracownikami agencji ABC4Brands, dostarczyliśmy wyspecjalizowany moduł, służący do zarządzania projektami materiałów reklamowych. Dzięki niemu każdy uczestnik procesu powstawania gazetek produktowych, ulotek czy katalogów ma dostęp do plików niezbędnych do zaprojektowania materiałów.

Swobodny dostęp członków zespołów projektowych do danych dotyczących produktów oraz możliwość dyskusji nad wynikami pracy, zgłaszania uwag, korekt - to tylko niektóre z wielu możliwości, jakie wprowadziliśmy, by poprawić jakość pracy ABC4Brands.

System AdPublishing

Kluczowe korzyści

Praca w wewnętrznym, stworzonym w zgodzie ze ściśle określonymi wymaganiami stała się nie tylko wydajna, ale także przyjemna. Dzięki skupieniu wszystkich niezbędnych funkcji w jednej aplikacji do minimum ograniczyliśmy możliwość wystąpienia błędów w komunikacji oraz wydłużającego się oczekiwania na akcepty prac. Wszystko to przekłada się na większe możliwości zespołu ABC4Brands.

Dodatkowym atutem posiadania tak intuicyjnego i prostego w obsłudze systemu dzielenia się plikami i danymi jest dodatkowa wartość biznesowa - Klienci agencji chętniej decydują się na współpracę z agencją, która szybko reaguje na potrzeby klienta oraz posiada wdrożony system obsługi projektów.

Systemowe podejście

Wszystkie dane i pliki niezbędne do pracy w jednym miejscu, bez nieporozumień i niejasności

Responsywność

Praca w czasie rzeczywistym pozwala na błyskawiczne dowożenie projektów

Przewaga biznesowa

Kompleksowe rozwiązanie, które sprawia, że Klienci chętniej korzystają z usług

Aplikacja ta będzie zasilana wysokiej jakości zdjęciami pochodzącymi bezpośrednio z Biblioteki Produktowej Nielsen Brandbank. W Bibliotece Nielsen Brandbank dane, w tym zdjęcia produktów, są na bieżąco uaktualniane i zatwierdzane bezpośrednio przez producentów i opiekunów marek. Dzięki temu porozumieniu Klienci obu firm będą mogli korzystać z bardziej kompletnej i dopasowanej do swoich oczekiwań usługi. [źródło]

Kontakt

Light Code Sp. z o.o.

ul. Legnicka 57W/17

54-203 Wrocław, POLAND


NIP: PL8971774725

KRS: 0000389325


+48 71 75 75 400

info@lightcode.eu


Biuro

ul. Ruska 22, IV piętro

50-079 Wrocław

 

Pokaż na mapie


Nasze marki


CleverMED - aplikacja dla lekarzy i gabinetów medyczych

Zasilamy również SaltSquare:


logo

Nasze marki:


CleverMED

Zasilamy również SaltSquare Team


logo