Kompletny system do zarządzania pracą agencji reklamowej

Współpracujemy od 2016 do dziś

Wyzwanie

Agencja reklamowa z wieloletnią tradycją i w 100% polskim kapitałem, specjalizująca się w obsłudze międzynarodowych sieci sprzedaży produktów, potrzebowała wsparcia w zakresie technicznych narzędzi do obsługi procesów zachodzących w firmie. Codzienna praca z tysiącami produktów, ogromną ilością plików zdjęć, bazą szczegółów na temat każdego wyrobu bez odpowiedniego systemu była bardzo kłopotliwa i czasochłonna. ABC4Brands potrzebowała usprawnionego narzędzia, dzięki któremu będzie mogła organizować pracę nad materiałami reklamowymi nie tylko wewnątrz zespołu, ale także z Klientami firmy oraz zewnętrznymi dostawcami usług. Stosowany do tej pory system nie spełniał rosnących oczekiwań Klienta, dlatego stworzyliśmy zupełnie nową, dostosowaną idealnie do potrzeb platformę.

logo ABC4Brands

Agencja ABC4Brands działa na polskim rynku od przeszło 20 lat dostarczając usługi reklamowe klientom z kraju i zagranicy. Wśród klientów agencji są znane marki, takie jak Biedronka, Leroy Merlin, OBI, MAKRO, DECATHLON i wiele innych.

Obsługa ogromnej ilości danych i praca złożonych zespołów nad wspólnymi publikacjami wymagała stworzenia jednego, przyjaznego w obsłudze środowiska.

Rozwiązanie - APP4AD

Po szczegółowym i pełnym inspirujących wniosków etapie uzgadniania potrzeb zespół Light Code przystąpił do pracy nad całkowicie nowym i w pełni skalowalnym systemem obsługi bieżących działań agencji. Powstał APP4AD - dedykowane rozwiązanie dla przedstawicieli sieci handlowych i ich dostawców, domów produkcyjnych i innych uczestników procesu reklamowego.

Aplikacja umożliwia wgrywanie zdjęć produktów do utworzonego katalogu, zawierającego szczegółowe dane dotyczące artykułów. Pozwala to w łatwy sposób budować materiały reklamowe, takie jak gazetki, ulotki czy katalogi produktów. Z poziomu aplikacji zarówno agencja, jak i partnerzy, mają dostęp do wszystkich niezbędnych danych w jednym, intuicyjnym systemie. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia do bazy produktów oraz gotowych materiałów promocyjnych poprzez API, co ułatwia integrację z innymi systemami, takimi jak agregatory gazetek promocyjnych czy drukarniami.

system App4Ad

Kluczowe korzyści

Firmy współpracujące z agencją reklamową zyskały narzędzie, dzięki któremu mogą w łatwy sposób zarządzać plikami i bazami danych o produktach, dzielić się szczegółowymi informacjami na ich temat oraz wspólnie z dostawcami zewnętrznymi pracować nad projektami czy zatwierdzać je. To innowacyjne na polskim rynku rozwiązanie sprawiło, że Klienci agencji ABC4Brands chętniej podejmują współpracę, wiedząc że codzienne operacje będą mogły być przeprowadzane sprawnie i szybko.

Oprócz przewagi konkurencyjnej na rynku reklamowym agencja otrzymała narzędzie, które pozwala jej uporządkować procesy rozproszone do tej pory w wielu kanałach komunikacji, rozwlekajace się w nieskończoność i wymagające rozbicia pracy na wiele nie skomunikowanych ze sobą narzędzi.

Unifikacja

Jeden system zamiast wielu kanałów komunikacji i wymiany danych

Elastyczność

Możliwość łatwego zarządzania dowolną liczba plików i produktów

Przewaga biznesowa

Kompleksowe rozwiązanie, które sprawia, że Klienci chętniej korzystają z usług

Aplikacja ta będzie zasilana wysokiej jakości zdjęciami pochodzącymi bezpośrednio z Biblioteki Produktowej Nielsen Brandbank. W Bibliotece Nielsen Brandbank dane, w tym zdjęcia produktów, są na bieżąco uaktualniane i zatwierdzane bezpośrednio przez producentów i opiekunów marek. Dzięki temu porozumieniu Klienci obu firm będą mogli korzystać z bardziej kompletnej i dopasowanej do swoich oczekiwań usługi. [źródło]

Kontakt

Light Code Sp. z o.o.

ul. Legnicka 57W/17

54-203 Wrocław, POLAND


NIP: PL8971774725

KRS: 0000389325


+48 71 75 75 400

info@lightcode.eu


Biuro

ul. Ruska 22, IV piętro

50-079 Wrocław

 

Pokaż na mapie


Nasze marki


CleverMED - aplikacja dla lekarzy i gabinetów medyczych

Zasilamy również SaltSquare:


logo

Nasze marki:


CleverMED

Zasilamy również SaltSquare Team


logo